Damskie Etui na Klucze

Jest 78 produktów.

Pokazano 1-36 z 78 pozycji

Aktywne filtry

Przechowywanie kluczy bywa dość kłopotliwe, szczególnie wtedy, gdy dysponujemy kilkoma pękami, służącymi do zupełnie różnych celów. Jeśli nie chcesz tracić czasu na szukanie ich w torebce, to koniecznie zwróć uwagę na skórzane etui na klucze Wojewodzic. Wszystkie modele są wykonane z najwyższej jakości skóry, która gwarantuje wieloletnie użytkowanie bez obaw o zniszczenie czy zużycie, a ich atrakcyjna stylistyka powoduje, że warto mieć swój własny model na najważniejsze klucze. Sprawdź koniecznie całą naszą ofertę i wybierz nowe etui skórzane, które podkreśli Twój styl.

Skórzane etui na klucze – podstawowe cechy i ogólna charakterystyka

Skórzane etui na klucze jest bardzo popularnym akcesorium wśród osób, które często gubią klucze lub nie przepadają za ich poszukiwaniem. Użytkowanie takich akcesoriów jest bardzo proste. Klucze albo cały ich pęk, należy włożyć do wnętrza skórzanego etui, po czym zamknąć je zamkiem błyskawicznym. Ma to kilka najważniejszych zalet.

Pierwszą jest rewelacyjna ochrona nie tylko kluczy, lecz także innych przedmiotów, noszonych razem z nimi w jednej torbie lub torebce. Klucze są zazwyczaj wykonane ze stali, przeważnie bardzo ostrej na rantach, przez co mogą zarysować wiele delikatniejszych przedmiotów, takich jak smartfony, kosmetyki czy dokumenty. Etui na klucze ze skóry zapewnia tym rzeczom ochronę. Warto dobrać także do kompletu stylowe etui na okulary.

Kolejną zaletą skórzanych etui na klucze jest ich funkcjonalność. Dzięki nim poszukiwanie odpowiedniego zestawu kluczy może być znacznie prostsze, niż dotychczas - można bowiem wybrać kilka różnych barw i zastosować je na zasadzie skojarzeń. Skórzane etui na klucze samochodowe w kolorze czerwonym doskonale kojarzy się z bordową barwą karoserii, a etui w kolorze żółtym może oznaczać klucze do domu, którego elewacja została wykończona w tej samej barwie.

Wygląd i styl etui na klucze ze skóry naturalnej

W naszej firmie doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że dla nowoczesnych klientów liczy się nie tylko duża funkcjonalność kupowanych akcesoriów, lecz także ich atrakcyjna stylistyka. Nasi projektanci zadbali o to jak należy. Wszystkie damskie skórzane etui na klucze są wykonane z luksusowej i eleganckiej skóry, a na wielu z nich znajduje się logotyp naszej marki. Poszczególne modele różnią się między innymi barwą. Wielbicielki intensywnych i nasyconych kolorów zwrócą uwagę na różowe lub pomarańczowe modele. Podobne kolory zastosowaliśmy także w skórzanych etui na długopisy.

Różnią się one także formą. Zazwyczaj skórzane etui na klucze ma kształt pionowego lub poziomego prostokąta, a w naszej firmie jednak stworzyliśmy także wersję dla wymagających klientów i klientek. Szczególnie interesujące są warianty w kształcie okręgu lub modele w kształcie serca. Zamów już dziś swoje nowe skórzane etui na klucze Wojewodzic. Zapewniamy szybką wysyłkę i znakomitą jakość sprzedawanych produktów, a także pełną pomoc na każdym etapie zamówienia.

  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Reset hasła