wojewodzic.com.pl Reviews with ekomi-pl.com

Polska renomowana marka, specjalizująca się w ręcznym szyciu torebek skórzanych dla kobiet, mężczyzn i małych dziewczynek. Tworzy olśniewające kolekcje, które są odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

Ponadczasowa stylistyka sprawia, że wyroby marki Wojewodzic nigdy nie wychodzą z mody, ciesząc oko i dopełniając stylizacje. Funkcjonujący od 1996 roku producent galanterii skórzanej dostarcza kolejnym pokoleniom kobiet trwałych, eleganckich i najlepszych rozwiązań. Są one owocem zaangażowania, pasji i doświadczenia zdobywanego latami. Tradycyjne metody rzemieślnicze są wzbogacane o akcenty pochodzące wprost ze światowego designu, dając użytkowniczkom pewność zakupu wyrobów zgodnych z duchem aktualnych trendów. Wojewodzic to marka, która dostarcza kobietom, mężczyznom, ale także i dzieciom najwyższej klasy wyrobów skórzanych.

Sprawdź również opinie o marce Wojewodzic

Producent galanterii skórzanej – bogactwo wzorów, kolorów i faktur

Torebki skórzane wykonane w manufakturze charakteryzują się najwyższą możliwą jakością, z którą w parze idzie troska o każdy detal. Bogaty wybór modeli sprawia, że każda użytkowniczka znajdzie torebkę skrojoną na miarę swoich oczekiwań. Przemyślane rozwiązania w zakresie konstrukcji, pojemności i funkcjonalności przekładają się na poziom zadowolenia odbiorczyń

Sklep stacjonarny Wojewodzic

Krojenie nożem skóry

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek marka Wojewodzic każdego roku prezentuje zachwycające torebki shopperki, ale także torebki typu worek. Tego typu rozwiązania znajdują zastosowanie w codziennym życiu i są często wybierane przez kobiety zabiegane i zapracowane. Duża pojemność torebek sprawia, że pomieszczą one wszystkie niezbędne przedmioty, a długie regulowane paski umożliwią zachowanie wolnych rąk. W ofercie marki Wojewodzic znajdują się także praktyczne listonoszki i modele crossbody, wykazujące się dużą funkcjonalnością. Niewielkie torebki wieczorowe skuszą te kobiety, które cenią sobie perfekcyjne wykonane niewielkie skórzane dodatki do kreacji na specjalne okazje. Torebki-plecaki ze skóry to świetna opcja dla tych kobiet, które preferują luźny miejski styl i wygodę na co dzień. Marka idzie z duchem czasu, wprowadzając na rynek innowacyjne rozwiązania, poszukiwanie przez coraz większe grono odbiorczyń. Dlatego też w ofercie znalazła się przestrzeń na torebki damskie i kosmetyczki ze skóry wegańskiej, wykonane z surowców roślinnych. Są one nie tylko estetyczne i trwałe, lecz również przyjazne środowisku naturalnemu.

Ręcznie wykonane torebki – jakość na lata

Galanteria skórzana marki Wojewodzic charakteryzuje się ręcznym szyciem. Wykwalifikowani pracownicy skupiają się na tym, aby wychodzące spod ich rąk wyroby cechowały się znakomitą jakością oraz starannością wykonania każdego detalu. Ręcznie wykonana galanteria zachwyca kobiety w różnym wieku. Stanowi też punkt wyjścia do zakupu upominków osobom bliskim sercu. Bogaty wybór torebek to nie wszystko! Warto zaopatrzyć się również w znakomite kosmetyczki, skórzane piórniki damskie, portmonetki i portfele. Wszystkie te akcesoria ułatwiają utrzymanie porządku, zwłaszcza wśród niewielkich przedmiotów codziennego użytku, takich jak klucze, bilon i banknoty, telefon, kosmetyki czy długopisy.

Producent galanterii zatroszczył się o to, aby prezentowane wyroby charakteryzowały się fantastyczną jakością, wytrzymałością i trwałością. Produkty wykonane z naturalnej skóry szlachetnie znoszą upływ czasu, co jest ich kolejnym niewątpliwym atutem.

Torebki handmade – moc tkwiąca w detalu

Najwyższej klasy skóra z włoskich garbarni, staranne ręczne szycie, rzetelny dobór barwników – to tylko niektóre z elementów świadczących o kunszcie, z jakim podchodzi się do produkcji torebek i akcesoriów marki Wojewodzic. Nowoczesny minimalistyczny krój, sięganie w projektach po skórę lakierowaną, ale też foliowaną, gładką i o krokodylej fakturze, daje znakomite efekty wizualne. Polska marka torebek nie spoczywa na laurach, cały czas proponując swoim użytkowniczkom nowe rozwiązania. Ciekawie prezentują się zwłaszcza ręcznie wykonane torebki, które są urozmaicone kryształkami Swarovskiego. Stanowią klasę samą w sobie, dlatego warto zaopatrzyć się w przynajmniej jeden egzemplarz.

szycie torebki na maszynie

Dziewczynka z torebką

Kolekcja Baby – coś dla małej damy z klasą

Kolekcja Wojewodzic Baby powstała z myślą o małych damach, które uwielbiają się stroić i eksperymentować z modą już od pierwszych lat życia. Pomysł na tworzenie ręcznie szytych torebek skórzanych dla najmłodszych zrodził się, gdy właściciele Firmy zostali dziadkami i podarowali swojej wnuczce słodką malutką skórzaną torebkę. To wtedy powstała koncepcja uruchomienia linii Wojewodzic Baby, która dostarczałaby rodzicom, dziadkom czy chrzestnym wyjątkowych, wykonanych z rzemieślniczą precyzją, niepowtarzalnych prezentów, które stają się pierwszymi torebeczkami dla najmłodszych.

Godło Najwyższa Jakość – najwyższy wyraz uznania dla marki Wojewodzic

Marka Wojewodzic została doceniona Godłem Najwyższa Jakość. Jest to żywe świadectwo rzetelności, wiarygodności i solidności tego przedsiębiorstwa. Stanowi to również potwierdzenie silnej pozycji rynkowej i pozytywny wpływ, jaki marka wywiera na kondycję polskiej gospodarki. Program swoim patronatem objęły tak ważne podmioty, jak: Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Klub Polskie Forum ISO 9000, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Dziennik Gazeta Prawna.

  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Reset hasła