Damskie Etui na Dokumenty

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Wiele osób rezygnuje z noszenia tradycyjnych portfeli i decyduje się na etui na dokumenty ze skóry. To akcesorium, które różni się od portfeli między innymi przeznaczeniem oraz wyglądem zewnętrznym, w tym głównie wielkością - służy bowiem wyłącznie do przenoszenia kart, dokumentów i wizytówek. Jest cienki, bardzo lekki, a przy tym funkcjonalny i atrakcyjny. Przejrzyj koniecznie wszystkie skórzane etui na dokumenty Wojewodzic i zamów już dziś swój nowy model.

Czym charakteryzują się etui na dokumenty skórzane?

Każdy tradycyjny portfel ma przewidziane przegrody do przechowywania kart, dokumentów i wizytówek, lecz niektóre modele są także wyposażone w kieszenie na banknoty oraz monety, przez co charakteryzują się większymi rozmiarami zewnętrznymi. Są złożone z dwóch osobnych części i otwiera się je jak książkę, dlatego są także znacznie grubsze i potrafią wypychać kieszenie cienkich marynarek czy spodni. W dalszym ciągu to jednak znakomite rozwiązanie, szczególnie w przypadku, gdy portfele ze skóry naturalnej przenosi się w torbie lub szerszych spodniach, czy okryciach wierzchnich.

Skórzane damskie etui na dokumenty jest zupełnie inne. Zazwyczaj składa się z jednej warstwy materiału i jest gotowe do użytku od razu po wyjęciu z kieszeni. Na jednej i drugiej stronie znajdują się specjalne wycięcia w postaci kieszonek, do których wkłada się karty, dokumenty oraz wizytówki, których może być nawet kilkanaście sztuk. Dla kobiet, które przenoszą ze sobą dużo dokumentów i kart, znakomicie sprawdzą się saszetki z klapką oraz kilkoma wewnętrznymi przegródkami.

Dlaczego skórzane etui na karty jest teraz tak popularne?

Kiedyś za zakupy płaciło się głównie gotówką, przez co siłą rzeczy trzeba było je mieć przy sobie podczas wszelkich zakupów, wyjść do kina czy restauracji. Teraz jest nieco inaczej. Większość placówek dysponuje czytnikiem kart płatniczych, dzięki czemu za zakupy można płacić bez użycia gotówki - wystarczy karta bankomatowa podpięta do konta, na którym znajduje się wystarczająca ilość wolnych środków. To powoduje, że noszenie ze sobą gotówki staje się zbędne, tym samym skórzane etui na karty okazuje się w wielu przypadkach znacznie lepszym wyborem.

Design skórzanych etui na dokumenty firmy Wojewodzic

Każde skórzane etui na dokumenty damskie jest zaprojektowane przez naszych rzemieślników w taki sposób, aby doskonale się sprawdziło w konkretnym przypadku. Wśród modeli bardzo tradycyjnych i minimalistycznych, np. gładkich w kolorze czerni, znajdują się także warianty stricte dla kobiet, np. w kolorze czerwieni lub żółci. Co ciekawe, wiele modeli może mieć na przykład tłoczony wzór krokodyla, bardzo elegancki i luksusowy, a także atrakcyjny logotyp.

Zwracamy także uwagę na jakość produktów. Wszystkie etui na dokumenty ze skóry są precyzyjnie wykonane z wyselekcjonowanej skóry naturalnej i zostały wybarwione w trwały, bezpieczny dla zdrowia sposób. Zastosowanie trwałych nici powoduje także, że połączenie poszczególnych części materiału jest odporne na rozerwanie, a zamki błyskawiczne zastosowane w niektórych saszetkach działają płynnie przez cały okres użytkowania.

Zamów już dziś nowe etui skórzane na dokumenty i skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Produkujemy najlepsze wyroby ze skóry od 1996 roku. Przez cały ten czas zyskaliśmy mnóstwo doświadczenia i stworzyliśmy najlepsze kolekcje, które są doceniane przez prasę branżową i modową. Dbamy także o to, by poszczególne kolekcje sezonowe były gustowne, szykowne i atrakcyjne. Zapewniamy szybką dostawę, bezpieczne pakowanie i znakomity kontakt.

  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Reset hasła