CORA - Szara listonoszka skórzana
Brutto
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 450,18 zł -8%Włoska skóra naturalna, ekskluzywny design i nieprzemijająca elegancja – CORA to więcej niż torebka, to inwestycja w Twój niepowtarzalny styl. Pozwól sobie na odrobinę luksusu na co dzień. Wybierz polską markę Wojewodzic i poczuj, jak mała, ale wyjątkowo funkcjonalna listonoszka skórzana zmienia Twoje życie.
![]() |
Zamów produkt przed godziną 13 aby odebrać produkt już jutro |
![]() |
Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł |
![]() |
30 dni na zwrot |
Klasa, wygoda i wszechstronność
CORA – Szara Listonoszka Skórzana: Twój nowy niezbędnik, uosobienie klasy i wygody. Wykonana z miłości do detalu przez polską markę Wojewodzic, ta torebka damska jest kwintesencją wysokiej jakości i niepowtarzalnego stylu. Szary odcień skóry, nie tylko zachwyca głębią i subtelnością, ale również oferuje niespotykaną łatwość w dopasowaniu do każdej stylizacji.
CORA jest wyjątkowa pod każdym względem. Mała, ale niezwykle pojemna, wyposażona w dwie komory zapinane na zamek, które pomieszczą wszystkie Twoje codzienne niezbędniki. Wewnątrz znajdziesz dwie kieszonki, w tym jedną specjalnie zaprojektowaną na telefon, aby zawsze był on pod ręką. Z tyłu torebki umieszczono praktyczną zapinaną kieszeń, idealną na drobne przedmioty, które chcesz mieć zawsze przy sobie.
Skórzana torebka z dużą ilością miejsca i inteligentną organizacją
Bez względu na to, czy wybierasz się na spotkanie biznesowe, czy na casualowe wyjście z przyjaciółmi, CORA doskonale wpisze się w każdą sytuację. Szary odcień skóry to kameleon wśród kolorów – doskonale komponuje się zarówno z klasyczną czernią, jak i z żywymi barwami Twoich ulubionych ubrań.
Niezastąpiona towarzyszka codziennych wyzwań. Dzięki długiemu, regulowanemu paskowi możesz nosić ją zarówno na ramieniu, jak i crossbody, co czyni ją wyjątkowo wygodną w każdej sytuacji. Niezależnie od tego, czy śpieszysz się na pociąg, czy planujesz długi spacer po mieście, CORA zapewnia komfort i swobodę ruchów.
CORA - Szara listonoszka skórzana należy do kategorii poniżej, które też mogą Cię zainteresować:
- Torebki skórzane
- Torebki Listonoszki damskie
- Torebki wiosna-lato
- Małe torebki damskie
- Szare torebki skórzane
- Szare torebki Listonoszki
- Szare torebki crosssbody
- Torebki Crossbody damskie
- Torebki na ramię
- Szare Torebki na ramię
- Torebki damskie
- Torebki przez ramię
- Torebki na co dzień
- Kolorowe
- Torebki damskie Black Friday
- Prezenty na święta
- Torebki damskie na prezent
- WYKOŃCZENIA
- srebrne
- MATERIAŁ
- skóra naturalna licowa
- SZEROKOŚĆ
- 21 cm
- WYSOKOŚĆ
- 15 cm
- GŁĘBOKOŚĆ
- 9 cm
- MAKSYMALNA DŁUGOŚĆ PASKA
- 120 cm
- CECHY DODATKOWE
- kieszonka na telefon
nóżki ochronne
pasek regulowany - ZAPIĘCIE
- zamek
- LICZBA KOMÓR
- 2
- LICZBA KIESZENI
- 3
- RODZAJ
- crossbody
na ramię - ROZMIAR
- mały
- KOLOR
-
szary
Dane producenta:
P.P.H. Wojewodzic Włodzimierz Wojewodzic, Ul. 29 Listopada 9 , 33-300 Nowy Sącz
Email: sklep@wojewodzic.com.pl
Produkty powiązane ( 8 innych produktów w tej samej kategorii )