wojewodzic.com.pl Reviews with ekomi-pl.com
OPTI - Czerwone lakierowane etui na okulary

OPTI - Czerwone lakierowane etui na okulary

wojewodzic.com.pl Reviews with ekomi-pl.com
219,00 zł

Brutto

Kolory / wzory
G155/KFM08

Nie zwlekaj i wybierz nasze czerwone lakierowane etui na okulary, aby dodać swojemu stylowi odrobinę luksusu i elegancji. To idealny prezent dla siebie lub bliskiej osoby, która ceni sobie wyjątkowy design i funkcjonalność.

Polski produkt Polski produkt
Precyzyjnie szyte Szyte ręcznie
kalendarz Zamów produkt przed godziną 13 aby odebrać produkt już jutro
czas dostawy Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł
30 dni na zwrot 30 dni na zwrot
Produkt dostępny
Nasi klienci kupili ten produkt już 14 razy

Połączenie Jakości i Wyjątkowości

Prezentujemy Państwu czerwone lakierowane etui na okulary, które zachwyca nie tylko swoim wyglądem, ale również niezrównaną funkcjonalnością. Wykonane z najwyższej jakości włoskiej skóry naturalnej, to etui wyróżnia się wyjątkowym wzorem skóry krokodyla, który dodaje mu niepowtarzalnego charakteru. Print zwierzęcy, idealnie wtapiający się w nowoczesne trendy, czyni ten pokrowiec na okulary prawdziwym dziełem sztuki.

Chroń Swoje Okulary w Dobrym Stylu

Etui na okulary damskie to nie tylko stylowy dodatek, ale przede wszystkim praktyczne rozwiązanie na co dzień. Dzięki uniwersalnemu modelowi, który pomieści się w każdej torebce, zawsze będziesz mieć swoje okulary pod ręką, bez obaw o ich bezpieczeństwo. Skórzany pokrowiec gwarantuje ochronę przed zarysowaniami i uszkodzeniami, co jest szczególnie ważne, gdy nosimy okulary w torebce pełnej innych przedmiotów. Lakierowana powierzchnia dodaje etui elegancji, a jednocześnie jest łatwa do utrzymania w czystości, co czyni je idealnym wyborem na każdą okazję.

OPTI - Czerwone lakierowane etui na okulary należy do kategorii poniżej, które też mogą Cię zainteresować:

G155/KFM08
CECHY DODATKOWE
  • lakierowana skóra
  • print / wzór
KOLOR
  • czerwony
MATERIAŁ
  • skóra naturalna lakierowana tłoczona
ROZMIAR
  • średni
SZEROKOŚĆ
  • 17 cm
WYSOKOŚĆ
  • 8 cm
ORIENTACJA
  • pozioma
ZAPIĘCIE
  • magnes
Dla kogo?
  • Damskie

Dane producenta:

P.P.H. Wojewodzic Włodzimierz Wojewodzic, Ul. 29 Listopada 9 , 33-300 Nowy Sącz

Email: sklep@wojewodzic.com.pl

wojewodzic.com.pl Reviews with ekomi-pl.com

Produkty powiązane ( 5 innych produktów w tej samej kategorii )

  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Reset hasła
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Reset hasła
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Reset hasła
  • Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Reset hasła